KADROMUZ

ÖĞRETMEN

Ali BAYKALA

Branş Adı

Dijital Fotoğrafçılık

ÖĞRETMEN

Ayşe ÇETİNKAYA

Branş Adı

Giyim

ÖĞRETMEN

Aysun EROĞLU

Branş Adı

Filografi

ÖĞRETMEN

Ayten GÜZEL

Branş Adı

Şiş ve Tığ Örücülüğü

ÖĞRETMEN

Barış YILDIRIM

Branş Adı

Piyano

ÖĞRETMEN

Cansu GÖKDEMİR

Branş Adı

Almanca

ÖĞRETMEN

Cansu ORUÇ

Branş Adı

Bilişim Teknolojileri

ÖĞRETMEN

Cengiz KENDİRCİ

Branş Adı

İngilizce

ÖĞRETMEN

Deniz Öykün YALÇIN

Branş Adı

Keman

ÖĞRETMEN

Didem Meriç KARPUZ

Branş Adı

Tezhip

ÖĞRETMEN

Emine ALAGÖZ

Branş Adı

Kuran Eğitimi

ÖĞRETMEN

Emine KAYA

Branş Adı

İğne Oyası

ÖĞRETMEN

Erdoğan CESUR

Branş Adı

Mobilya ve İç Mekan Tasarımı-Aşağı Tokatlı Şubesi Kurum Sorumlusu

ÖĞRETMEN

Eser ARSLAN

Branş Adı

İşaret Dili

ÖĞRETMEN

Fatma BENLİ

Branş Adı

Müzik

ÖĞRETMEN

Gülnur TAVUKÇUOĞLU

Branş Adı

Kağıt Rölyef

ÖĞRETMEN

Gürgün ARTEKİN

Branş Adı

Diksiyon

ÖĞRETMEN

Hacer YILMAZ

Branş Adı

Giyim

ÖĞRETMEN

Hande ÇAKIR

Branş Adı

Fransızca

ÖĞRETMEN

Havva KARA

Branş Adı

Nakış

ÖĞRETMEN

İlker TÜKENMEZ

Branş Adı

Bağlama

ÖĞRETMEN

İlknur ÇAKIR

Branş Adı

Seramik Sanatları - Emek Şubesi Kurum Sorumlusu

ÖĞRETMEN

İpek Kübra KESKİN

Branş Adı

Görsel Sanatlar - Grafik Tasarım- Esentepe Şubesi Kurum Sorumlusu

ÖĞRETMEN

Kemal OĞUR

Branş Adı

Ney

ÖĞRETMEN

Kenan KUTSAL

Branş Adı

Solidworks

ÖĞRETMEN

Kifayet ÇEVİK

Branş Adı

Rusça

ÖĞRETMEN

Kübra AKDOĞANÖZÜ

Branş Adı

İngilizce & Bilişim Teknolojileri

ÖĞRETMEN

Kübra MESUT

Branş Adı

Giyim

ÖĞRETMEN

Mashar AĞAR

Branş Adı

Almanca

ÖĞRETMEN

Meral IŞIK

Branş Adı

Pilates-Aerobik Sporlar- Toki Şubesi Kurum Sorumlusu

ÖĞRETMEN

Merve BAYRAKTAR

Branş Adı

Nakış

ÖĞRETMEN

Merve CEBECİ

Branş Adı

Yiyecek İçecek Hizmetleri

ÖĞRETMEN

Merve YALÇIN

Branş Adı

Ebru Sanatı

ÖĞRETMEN

Murat DİŞLİ

Branş Adı

İngilizce

ÖĞRETMEN

Mustafa TUNÇ

Branş Adı

Resim- Ar-Ge Birim Sorumlusu

ÖĞRETMEN

Nalan SAYIN

Branş Adı

Minyatür

ÖĞRETMEN

Nezahat KÖZE

Branş Adı

Ebru

ÖĞRETMEN

Nihal GÜNDAY

Branş Adı

Müzik

ÖĞRETMEN

Nimet KARAHALİLGÖZ

Branş Adı

Kuran Eğitimi

ÖĞRETMEN

Nuran YASAV

Branş Adı

Yiyecek İçecek Hizmetleri

ÖĞRETMEN

Nurhan BAYKALA

Branş Adı

El Sanatları- Kokulu Taş Objeler- Sabunculuk

ÖĞRETMEN

Ömer GÜNDAY

Branş Adı

Bağlama

ÖĞRETMEN

Orhan YILDIRIM

Branş Adı

AutoCAD

ÖĞRETMEN

Osman KARAÇENGEL

Branş Adı

Gitar

ÖĞRETMEN

Pınar ALTAN

Branş Adı

Akıl ve Zeka Oyunları- Yukarı Tokatlı Şubesi Kurum Sorumlusu

ÖĞRETMEN

Rahime MUTLU

Branş Adı

Ev Tekstili

ÖĞRETMEN

Saime CEYLANİ

Branş Adı

Ahşap Boyama

ÖĞRETMEN

Savaş HAMARAT

Branş Adı

Senaryo Yazarlığı

ÖĞRETMEN

Seher ACAR

Branş Adı

Ebru

ÖĞRETMEN

Selam NAMUSLU

Branş Adı

Kuran Eğitimi

ÖĞRETMEN

Selma ARIK

Branş Adı

İşaret Dili

ÖĞRETMEN

Şerife AĞAR

Branş Adı

Geleneksel El Nakışları

ÖĞRETMEN

Sonay POLAT

Branş Adı

Gitar

ÖĞRETMEN

Songül ALTAY

Branş Adı

İğne Oyası

ÖĞRETMEN

Songül ÇALIŞ

Branş Adı

Popüler Mutfak

ÖĞRETMEN

Şule YASLIKAYA

Branş Adı

Kuran Eğitimi

ÖĞRETMEN

Tansu BAYRAKTAR

Branş Adı

Müzik

ÖĞRETMEN

Tuğba TURNA

Branş Adı

Kuaförlük

ÖĞRETMEN

Tuğçe AKKUŞ

Branş Adı

İngilizce

ÖĞRETMEN

Ülkü MISIRLI

Branş Adı

Genel Muhasebe

ÖĞRETMEN

Vahit ERDEM

Branş Adı

Mobilya ve İç Mekan Tasarımı

ÖĞRETMEN

Yasemin SARI

Branş Adı

Bilişim Teknolojileri

ÖĞRETMEN

Zeynep KÜSKÜ

Branş Adı

Popüler Mutfak

ÖĞRETMEN

Zuhal ASLANŞENER

Branş Adı

Resim

ÖĞRETMEN

Münevver ESEN

Branş Adı

SAKEM Genel Koordinatörü

ÖĞRETMEN

Oğuzhan ÖZTAŞ

Branş Adı

Bilgisayar- Tarihi Çarşı Kurum Sorumlusu

ÖĞRETMEN

Hatice ÇETİNKAYA

Branş Adı

Mozaik Tasarım

Kurs Merkezlerimiz

Kurslarımız

İMZA DEFTERİ

2016-08-06 11:43:40

Aynur Mumcu

Sayın Belediye Başkanım ve Sakem Yetkilileri, ben 2 senedir Arapça kursiyerlerinizden biriyim. 2 yıldır Emek şubesi arapça kursu A1 ve A2 yi bitiren bir öğrenciniz

Safranbolu Kültür Eğitim Merkezi © 2012 Tüm hakları saklıdır Tasarım / Yazılım Armina Yazılım